Επιδαπέδια μπαταρία λουτρού ARTEMIS Cromo S12323
| Βάρος | 6,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | ABS plastic, Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Gold 190x190cm
Νεροχύτης κουζίνας ανοξείδωτος COMPASS 400 Satinato ELLECI 44x51cm
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | COMPASS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Σατινέ |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 110x80x200cm
| Βάρος | 102,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 80 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 100x90x200cm
| Βάρος | 104,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 100 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 90 cm x 2000mm |
