Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black 144x200cm (70cm σταθερό)
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 144 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 110x70x200cm
| Βάρος | 98,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 70 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 100x80x200cm
| Βάρος | 97,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 100 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 80 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 170x90x200cm
| Βάρος | 169,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 170 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 160x90x200cm
| Βάρος | 156,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 160 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 170x90x200cm
| Βάρος | 169,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 170 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Gold 180x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Black 80x200cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 180x90cm
| Βάρος | 65,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x180cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 180x90cm
| Βάρος | 65,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x180cm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Cromo 170x200cm
| Βάρος | 80,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Μπαταρία κουζίνας TEVERE Cromato ELLECI
| Βάρος | 3,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TEVERE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΔΙΑΦΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 1506BR 80x120x185
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×120 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΔΙΑΦΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 1506G 80x120x185
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×120 |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο S8 80x80x200cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 90x90x200cm
| Βάρος | 98,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 90 cm x 2000mm |
