Μπαταρία κουζίνας BLADE Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 2,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BLADE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Black 140x200cm
Μπαταρία κουζίνας KENT Nero ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | KENT |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Απορροφητήρας με μαύρο κρύσταλλο CGW 30 60cm 230w
| Βάρος | 20,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CGW |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 60cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 100x70x200cm
| Βάρος | 92,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 100 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 70 cm x 2000mm |
