Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Black 130x200cm
Μπαταρία κουζίνας KENT Cromo ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | KENT |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 140x200cm
| Βάρος | 40,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 90x70x200cm
| Βάρος | 87,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 70 cm x 2000mm |
