Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 175x200cm (σταθερό 90cm)
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 175 cm x 2000mm |
Νιπτήρας επίπλου SPACE 135 135x46x16cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SPACE SOLID |
| Υλικό | Ομοιογενές |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 200 Χρωμέ 90x90x200cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο INOX 200 Χρωμέ 80x80x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 400 Cromo 70x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Silver 200x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 White 200x190cm
Κολόνα ντους εξωτερικού χώρου LIBERO OT-04
| Βάρος | 29,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIBERO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Black 120x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Cromo 150x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ANIMUS 400 Cromo 150x200cm
| Βάρος | 70,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANIMUS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 100 SY28-100
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 100cm |