ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΔΙΑΦΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 1505B 80x100x185
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×100 |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 145x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm (80cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 140x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 145x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 145x200cm (σταθερό 80cm)
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm (80cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 140x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 145x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 5 ALTO Black 135x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 135 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 Silver 170x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο EFE 600 White 170x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο INOX 400 Cromo 150x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο SANTORINI 400 Cromo 130x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο NERO 5 PORTA Black 124x200cm (40cm σταθερό)
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 124 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας ανοξείδωτος ESPRIT 500 Satinato ELLECI 54x44cm
| Βάρος | 3,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ESPRIT |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Σατινέ |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 165x200cm
| Βάρος | 62,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 165 cm x 2000mm |
