Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 120x70x200cm
| Βάρος | 104,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 120 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 70 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Nero 120x70x200cm
| Βάρος | 104,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 120 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 70 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 70 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο FLORA 600 Μαύρη 170x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 600 Black 170x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 400 150x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο INOX 400 Cromo 130x190cm
Νεροχύτης κουζίνας ανοξείδωτος ESPRIT 400 Satinato ELLECI 44x44cm
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ESPRIT |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Σατινέ |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
