Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 ALTO Black 150x200cm
| Βάρος | 54,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Νιπτήρας επίπλου μονός ELOISE 120 120x46x16cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ELOISE |
| Υλικό | Ομοιογενές |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Κάλυμμα προστασίας για SPA M-3524
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνόδερμα |
Κάλυμμα προστασίας για SPA M-3522
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Τεχνόδερμα |
