Ηλεκτρικό θερμαντικό σώμα μπάνιου Rose Gold TRUMPET 100x48x10cm 110W
| Βάρος | 5,08 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRUMPET |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 400 130x200cm
Μπαταρία κουζίνας HYPE Oro ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | HYPE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Μπαταρία κουζίνας CLUB Oro ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLUB |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 ALTO Cromo 120x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 ALTO Black 120x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 119TR/140 + ICS 111TR/90 140-160x90x190cm
| Βάρος | 65,7 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×140, 90×150, 90×160 |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 150x200cm
| Βάρος | 56,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO 6 PORTA Black 155x200cm
| Βάρος | 58,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 155 cm x 2000mm |