Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 140x190cm
| Βάρος | 52,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 1900mm |
Θερμοστατική μπαταρία λουτρού TA1 FERRO
| Βάρος | 3,51 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO THERMOSTATIC |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΜΑΤ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 787FC/ROUND 85x110x190 – 95x120x190
| Βάρος | 46,5 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×110, 95×120 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 118/120NEW + ICS 111/31/80 80x120x190 – 80x140x190
| Βάρος | 38,2 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80×120, 80×130, 80×140 |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 95x200cm (σταθερό 20cm)
| Βάρος | 39,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 145x200cm
| Βάρος | 40,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 95x200cm (σταθερό 20cm)
| Βάρος | 39,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 2000mm |