Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 400 Black 140x190cm
Καμπίνα ορθογώνια με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 100x130x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 110x120x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Gold 120x200cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 160x200cm
| Βάρος | 140,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 60 SY06M-60
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 60cm |