Καμπίνα ορθογώνια με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 100x110x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 125x190cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 125 cm x 1900mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 600 Χρωμέ 110x190cm
| Βάρος | 48,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 1900mm |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 788TR ROUND 95x95x190 – 105x105x190
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 105×105, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 839R NEW 85x120x194
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×120 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 839L NEW 85x120x194
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×120 |
Καζανάκι εντοιχισμού για αναρτώμενες λεκάνες T07-5113
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Υλικό | Πλαστικό |