SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 801-80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 803-80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
Μπαταρία κουζίνας CHEF Cromato ELLECI
| Βάρος | 3,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CHEF |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 1 White 120x200cm
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 1 White 140x200cm
| Βάρος | 72,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
