Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 120x140x180cm
Σετ WC από πορσελάνη ICC 7937P BLACK
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Λεκάνης | Μαύρο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 Gun Metal 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 White 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 Rose Gold 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Rose Gold |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 2 Gold 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 2 White 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 95x190cm
| Βάρος | 29,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 95 cm x 1900mm |
Καθρέπτης μπάνιου με LED φωτισμό ICL 1811
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Σχήμα Καθρέπτη | Ορθογώνιο |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 789 WHITE 85x85x190 – 95x95x190
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×85, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 789TR ROUND 85x85x190 – 95x95x190
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×85, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 789/31 85x85x190 -95x95x190
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×85, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΠΕΝΤΑΓΩΝΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 169 / 31 90x90x200
| Βάρος | 62 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |