Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα λευκή ματ MILOS LT 046E
| Βάρος | 27,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Λεκάνη αναρτώμενη tornado με κάλυμμα LT 057E White Matt
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Πάνελ μπανιέρας αναδιπλούμενο με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Χρωμέ 80x140cm
| Βάρος | 17,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 1400mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 100x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 180x190cm
Καμπίνα μπανιέρας από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 300 170x148cm
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 130 Aluminium 79 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 18,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νεροχύτης κουζίνας QUADRA 130 Avena 51 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 18,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUADRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης |
| Χρώμα | Avena 51 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |