ROMA 60 ΣΕΤ ΜΠΑΝΙΟΥ 60×39 ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΣΕ 3 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Νεροχύτης κουζίνας BL 658 116x50cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Bianco 140x200cm
| Βάρος | 128,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 140 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Oro 110x200cm
| Βάρος | 60,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |
Καμπίνα τετράγωνη με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 90x90x170cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 90x140x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 600 Cromo 160x190cm
Μπαταρία μπανιέρας PEARL VQ28328C-1355A PRAXIS
| Βάρος | 4,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PEARL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 95cm
| Βάρος | 3,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 95cm |
| Χρώμα | Μαύρο |