Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 70x200cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
RUUT – ΣΕΤ ΛΕΚΑΝΗΣ ICC 6480P RIMLESS ΧΠ/ΠΣ
| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Σιφώνι Λεκάνη | Πίσω σιφώνι |
| Χρώμα Λεκάνης | Λευκό |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 130x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 80x90x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 80x90x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο CARAIBI 100 Χρωμέ 80x120x190cm
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σιφόνι δαπέδου από λευκό γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Λευκό |
Ανοξείδωτο σιφόνι τοίχου Confluo PREMIUM WALL PESTAN
| Βάρος | 3,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 86x180cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 86 cm x 1800mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 1 Black 120x200cm
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |
Βάση με δύο συρτάρια Brown 8702 NEW ELSA 75 74x45x48cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x48cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Elvezia 8502 NEW ELSA 75 74x45x48cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x48cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Ice Oak 8902 NEW ELSA 75 74x45x48cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x48cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |