Μπαταρία κουζίνας TRAIL Plus Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL PLUS |
| Υλικό | Granitek, Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 90x200cm
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Θερμοστατικός μίκτης ντους διπλός ARTEMIS Oro SC173 2243
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Θερμοστατικός μίκτης ντους διπλός ARTEMIS Rose Gold SC173 2236
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Ροζ χρυσό |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 789TR 80x90x190
| Βάρος | 46 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 80X90 |
Καθρέπτης με φωτισμό ADEL 120x80x4cm
| Βάρος | 12,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ADEL |
| Υλικό | Κρύσταλλο |
| Διαστάσεις | 800x1200x40mm |
Μπαταρία κουζίνας DANUBIO Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DANUBIO |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |