Σταθερό κρύσταλλο frame FREE Black 100x200cm
| Βάρος | 37,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 Black 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 100x200cm
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 300 Aluminium 79 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 300 Bianco Antico 62 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 300 Bianco 68 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 300 Nero 40 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 300 Titanium 73 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας LIFE 300 Tortora 43 ELLECI 79x50cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIFE |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Μπαταρία κουζίνας DORA Plus Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DORA |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας DORA Plus Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DORA |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 85x200cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 85 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 110x200cm
| Βάρος | 102,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 2000mm |