Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 100x180cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Oro 90x200cm
| Βάρος | 41,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 100x200cm
| Βάρος | 87,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 100x190cm
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 71x180cm
| Βάρος | 21,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 71 cm x 1800mm |
Θερμοστατική μπαταρία κουζίνας TA4 FERRO
| Βάρος | 2,53 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO THERMOSTATIC |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Βάση με συρτάρι Elvezia 8502 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Brown 8702 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με συρτάρι Ice Oak 8902 NEW BIANNA 100 98x35x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BIANA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98x35x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW SAVA 100 98×44,5x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98×44.5x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW SAVA 100 98×44,5x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98×44.5x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW SAVA 100 98×44,5x63cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 98×44.5x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Cromo 110x200cm
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 100x70cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x100cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 100x70cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x100cm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 80x200cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |