Σετ μπαταρίας εντοιχισμού ντους DELOS Chrome CFT205
| Βάρος | 4,68 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DELOS |
| Υλικό | PVC plastic, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα ημικυκλική με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 200 Χρωμέ 90x90x180cm
Μπαταρία κουζίνας με φίλτρο F-Master BFE41 FERRO
| Βάρος | 3,21 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | F-MASTER |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Ντουζιέρα με πάνελ καμπίνας σε διάφανο κρύσταλλο K-802 120x90x209cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 120 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2090 mm |
BACK TO WALL – ΣΕΤ ΛΕΚΑΝΗΣ ICC 6327P ΧΠ/ΠΣ
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Σιφώνι Λεκάνη | Πίσω σιφώνι |
| Χρώμα Λεκάνης | Λευκό |
LITOS 50 ΣΕΤ ΜΠΑΝΙΟΥ 50×25 ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΣΕ 4 ΧΡΩΜΑΤΑ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος