Βάση με δύο συρτάρια Ice Oak 8902 NEW ELSA 60 59x45x48cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 59x45x48cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καμπίνα ορθογώνια με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 70x120x180cm
Μπιντέ αναρτώμενο LT 057F White Matt
| Βάρος | 24,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 90x70cm
| Βάρος | 24,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x70cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 90x70cm
| Βάρος | 25,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x70cm |
Μπαταρία κουζίνας TRAIL Plus Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TRAIL PLUS |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 70x200cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
ΣΕΤ ΛΕΚΑΝΗΣ ΜΕ ΚΑΖΑΝΑΚΙ ΧΠ/ΠΣ ICC 6036P BACK TO WALL
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Λεκάνης | Λευκό |
| Σιφώνι Λεκάνη | Πίσω σιφώνι |