Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Bianco 70x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Ardesia 72x90x2,5cm
| Βάρος | 24,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 72x90cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Bianco 72x90x2,5cm
| Βάρος | 24,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 72x90cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 72x90x2,5cm
| Βάρος | 24,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 72x90cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cemento 72x90x2,5cm
| Βάρος | 24,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 72x90cm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με icy κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 75x200cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πλαινό Καμπίνας |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Black 75x200cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο S 28F ALTO Black 75x200cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
