Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 130x180cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Nero 100x200cm
| Βάρος | 44,92 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
ΚΑΠΑΚΙ ΛΕΚΑΝΗΣ FRONTALIS SOFTCLOSE® ΒΑΚΕΛΙΤΗΣ ΛΕΥΚΟ ROCA 44×35,5 (16)
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κάλυμμα Λεκάνης | Duroplast, Soft Close, Αντιβακτηριακό |
| Χρώμα Καλύμματος | Λευκό |
| Μήκος Καλύμματος (cm) | 44 |
| Πλάτος Καλύμματος (cm) | 35 |
| Απόσταση Οπών (cm) | 16 |