Ερμάριο αλουμινίου με δύο πόρτες καθρέπτη ECONOMY 60x60x14,5cm
| Βάρος | 13,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ECONOMY |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
| Χρώμα | Λευκό |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 100x180cm
Νιπτήρας επικαθήμενος White Matt LT 2173-SMW 50x42x12cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Καθρέπτης ερμάριο με φωτισμό PIC012 Ø53cm
| Βάρος | 6,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MIRRORS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
Καθρέπτης με φωτισμό PIC011-1000 100x75x4cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MIRRORS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 45cm
| Βάρος | 1,78 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Συρόμενος απορροφητήρας CA20 Turbo 60cm 180w
| Βάρος | 8,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CA20 |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Χρώμα | Inox, Ασημί |
| Τοποθέτηση | Εντοιχισμού |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με σεριγραφάτο κρύσταλλο FREE 1 Cromo 90x185cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FREE |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 1850mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 50x200cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα ασύμμετρη ημικυκλική ακρυλική αριστερή FLORA 650 80x100x5,5cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLORA |
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Διαστάσεις | 80x100x5.5cm |
| Προσανατολισμός | Αριστερά |