Νιπτήρας επικαθήμενος γκρι ματ LT 3134 Ø35,5x12cm
| Βάρος | 9,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Γκρι ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος μαύρος ματ LT 3134 Ø35,5x12cm
| Βάρος | 7,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα NEW LUNA 2034
| Βάρος | 21,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW LUNA |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καζανάκι εντοιχισμού δαπέδου για αναρτώμενες λεκάνες T05-2114
| Βάρος | 8,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Υλικό | Πλαστικό |
Μίκτης ντους διπλός ANDARE Bianco Bronze WNX248A73PH-B
| Βάρος | 1,75 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό Ματ, Χρυσό |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW SAVA 55 51,5x44x63cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Brown 8702 NEW BITOLA 60 59x45x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Elvezia 8502 NEW BITOLA 60 59x45x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW BITOLA 60 59x45x55cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW BITOLA |
| Υλικό | Melamina |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Brown 8702 NEW MINOS 55 53,5x34x55cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 53.5x34x55cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Elvezia 8502 NEW MINOS 55 53,5x34x55cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 53.5x34x55cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με ανοιγόμενη πόρτα Ice Oak 8902 NEW MINOS 55 53,5x34x55cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW MINOS |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 53.5x34x55cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 75cm
| Βάρος | 2,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Black 20x200cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 20 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 30x200cm
| Βάρος | 12,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 30 cm x 2000mm |