Νεροχύτης κουζίνας BL 821 100x50x21,5cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BL |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Κεφαλή ντους Τ253Β PRAXIS Ø40cm
| Βάρος | 0,93 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ACCESSORIES |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κεφαλή ντους Τ263Β PRAXIS 40x40cm
| Βάρος | 0,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ACCESSORIES |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 65cm
| Βάρος | 2,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 30cm
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 30cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Μπαταρία κουζίνας FAGUS VN 56 Chrome
| Βάρος | 1,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FAGUS |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Καθρέπτης ανοιγόμενος Brown 8702 Collection:NEW 60x13x60cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος Elvezia 8502 Collection:NEW 60x13x60cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος Ice Oak 8902 Collection:NEW 60x13x60cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Μπαταρία μπιντέ εντοιχισμου ALGEO SQUARE BAQ66P FERRO
| Βάρος | 1,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO SQUARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 65cm
| Βάρος | 1,96 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
ΝΕΡΟΧΥΤΗΣ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΣ 2ΓΟΥΡΝΕΣ 79Χ50 ’’320’’
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος