Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 20x200cm
| Βάρος | 10,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 20 cm x 2000mm |
Θερμοστατική μπαταρία λουτρού JOAN Brass Patern 29903-2-624A-BP
| Βάρος | 2,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
ΣΕΤ ΛΕΚΑΝΗΣ ΜΕ ΚΑΖΑΝΑΚΙ ΧΠ/ΠΣ ICC 6282P ALMOND
| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Σιφώνι Λεκάνη | Πίσω σιφώνι |
| Χρώμα Λεκάνης | Λευκό |
