Μίκτης ντους 2 εξόδων ANDARE Nero WNX248A73PA
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Πάνελ μπανιέρας σταθερό με διάφανο κρύσταλλο IRO Χρωμέ 85x140cm
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | IRO |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 85 cm x 1400mm |
Καμπίνα μπανιέρας ανοιγόμενη με διάφανο κρύσταλλο M 9 Χρωμέ 85x140cm
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή JOAN Marmo Nero 24615-424A-MN
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο, Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος υψηλή JOAN Marmo Bianco 24615-424A-MB
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό, Χρωμέ |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Avena 51 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Avena 51 |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας SHELL Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SHELL |
| Υλικό | Granitek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |