Μπιντέ αναρτώμενο LT 057F Black Matt
| Βάρος | 24,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα LINUS Stracciatella CS-0010 60x35x12cm
| Βάρος | 17,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LINUS |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Stracciatella |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα LINUS Fruitcake CS-0010 60x35x12cm
| Βάρος | 18,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LINUS |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Fruitcake |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος με βαλβίδα LINUS Volcano CS-0010 60x35x12cm
| Βάρος | 18,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LINUS |
| Υλικό | Άμμο, Πέτρα, Σκυρόδεμα |
| Χρώμα | Volcano |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος DONAT Cream 60x40x12cm
| Βάρος | 32,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DONAT |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Cream |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Cromo 100x200cm
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 100x200cm
| Βάρος | 55,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 2000mm |
5206836669281 Product Variation
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 80x200cm
| Βάρος | 42,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα τετράγωνη υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 80x80cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 80x80cm |
Ντουζιέρα ημικυκλική υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 80x80cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 80x80cm |
Ντουζιέρα ημικυκλική υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 80x80cm
| Βάρος | 19,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 80x80cm |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Plus Aluminium 79 ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA PLUS |
| Υλικό | Inox, Metaltek, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Plus Bianco 68 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA PLUS |
| Υλικό | Granitek, Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Plus Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA PLUS |
| Υλικό | Granitek, Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας ATHENA Plus Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ATHENA PLUS |
| Υλικό | Granitek, Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Ντουζιέρα τετράγωνη υψηλής αντοχής PIETRA Cream 90x90x2,5cm
| Βάρος | 27,42 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x90cm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 75x200cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα τετράγωνη υψηλής αντοχής PIETRA Ardesia 90x90x2,5cm
| Βάρος | 27,42 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x90cm |