Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEYLA Nero Ø40x20cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEYLA |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 140x190cm
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 150x190cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα τετράγωνη με διάφανο κρύσταλλο S1 80x80x200cm
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 80 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEYLA Cream Ø40x20cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEYLA |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μπεζ της Άμμου |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος LEYLA Grey Ø40x20cm
| Βάρος | 30,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LEYLA |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 95cm
| Βάρος | 3,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 95cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Πλευρά καμπίνας με διάφανο nano κρύσταλλο ON 100 80x195cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 70x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Μίκτης ντους 3 εξόδων ALGEO SQUARE BAQ7P3BOX FERRO
| Βάρος | 2,65 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO SQUARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μίκτης ντους 3 εξόδων ALGEO BAG7P3BOX FERRO
| Βάρος | 2,66 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού STRATOS Black BSC3PABL FERRO
| Βάρος | 2,34 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STRATOS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία λουτρού επικαθήμενη BFO11AA FERRO ONE
| Βάρος | 3,16 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO ONE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού ZICCO Black BZI11RBLFERRO
| Βάρος | 1,79 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ZICCO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία σταθερού ντους VITTO Cromo NP81-BVI7UVL FERRO
| Βάρος | 5,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | VITTO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κολόνα σταθερού ντους WIZARD PRO Μαύρη NP47-BL FERRO
| Βάρος | 3,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WIZARD |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μπαταρία κουζίνας STREAM PLUS Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,80 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STREAM |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Μπαταρία κουζίνας BRIDGE Avena 51 ELLECI
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BRIDGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Avena 51 |
Μπαταρία κουζίνας BRIDGE Bianco Titano 68 ELLECI
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BRIDGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
Μπαταρία κουζίνας BRIDGE Cemento 48 ELLECI
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BRIDGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Cemento 48 |
Μπαταρία κουζίνας BRIDGE Nero 40 ELLECI
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BRIDGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Full Black 40 |
Μπαταρία κουζίνας BRIDGE Tortora 43 ELLECI
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | BRIDGE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Tortora 43 |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 White 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |