Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Elvezia 8502 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 15,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καθρέπτης ανοιγόμενος με δύο πόρτες Ice Oak 8902 Collection:NEW 75x13x60cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Υλικό | Melamina, Γυαλί |
| Διαστάσεις | 75x13x60cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Brown 8702 NEW SAVA 65 61,5x44x63cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 61.5x44x63cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Elvezia 8502 NEW SAVA 65 61,5x44x63cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 61.5x44x63cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο πόρτες Ice Oak 8902 NEW SAVA 65 61,5x44x63cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW SAVA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 61.5x44x63cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S4 65-70x185cm
| Βάρος | 21,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Λεκάνη δαπέδου rimless με κάλυμμα NEW LEGEND CB 10100
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW LEGEND |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Λεκάνη αναρτώμενη rimless με κάλυμμα NEW LEGEND CH10100
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW LEGEND |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 85x200cm
| Βάρος | 28,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Θερμοστατικός μίκτης ντους διπλός JOAN Cromo 16623-479A
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | JOAN |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Νεροχύτης κουζίνας EGO 480 Ghisa 70 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | EGO |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Γρανίτης, Μεταλλικά στοιχεία |
| Χρώμα | Ghisa 70 |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία κουζίνας RENO Cromato ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | RENO |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Μίκτης ντους 2 εξόδων ALGEO SQUARE BAQ7P2BOX FERRO
| Βάρος | 2,59 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO SQUARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 120x180cm
Νεροχύτης κουζίνας άμμου DRGM48/78SA FERRO 78x48cm
| Βάρος | 17,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Άμμου |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη DRGM48/78BA FERRO 78x48cm
| Βάρος | 17,75 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη λαμπερό DRGM48/78HA FERRO 78x48cm
| Βάρος | 17,65 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γκρι DRGM48/78GA FERRO 78x48cm
| Βάρος | 17,75 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας άμμου DRGM48/58SA FERRO 58x48cm
| Βάρος | 14,70 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Άμμου |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη DRGM48/58BA FERRO 58x48cm
| Βάρος | 15,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη λαμπερό DRGM48/58HA FERRO 58x48cm
| Βάρος | 15,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γκρι DRGM48/58GA FERRO 58x48cm
| Βάρος | 14,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας άμμου DRGM1/48/58SA FERRO 58x48cm
| Βάρος | 14,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Άμμου |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη DRGM1/48/58BA FERRO 58x48cm
| Βάρος | 14,35 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας γραφίτη λαμπερό DRGM1/48/58HA FERRO 58x48cm
| Βάρος | 14,15 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FERRO PARTS |
| Υλικό | Γρανίτης |
| Χρώμα | Γραφίτης |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |