Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Cromo 75x200cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Νιπτήρας αναρτώμενος QUATTRO 8100 100x45x19cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | QUATTRO |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος TIMUR Cream Ø40x15cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TIMUR |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μπεζ της Άμμου |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας αναρτώμενος DAPHNE 53710 70x41x14cm
| Βάρος | 17,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | DAPHNE |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος γκρι ματ LT 2173 50x42x12cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος TIMUR Nero Ø40x15cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TIMUR |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος RIVER Ø50-55x15cm
| Βάρος | 32,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | RIVER STONE |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Μπαταρία λουτρού ESPACIO BES1 FERRO
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ESPACIO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Νιπτήρας αναρτώμενος LT 2213 82x45x12,5cm
| Βάρος | 19,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος πέτρινος TIMUR Rosso Ø40x15cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TIMUR |
| Υλικό | Πέτρα |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος White Matt LT 2143-PMW 60x39x14,5cm
| Βάρος | 12,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MILOS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Νιπτήρας επικαθήμενος Black Matt LT 2173-SMB 50x42x12cm
| Βάρος | 14,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LT BASINS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
| Τοποθέτηση | Επικαθήμενο |
Καθρέπτης ερμάριο με φωτισμό PIC007 67x40x15cm
| Βάρος | 8,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MIRRORS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
Καθρέπτης με φωτισμό PIC003 90x50x4cm
| Βάρος | 5,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | MIRRORS |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 95cm
| Βάρος | 2,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 95cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Μίκτης ντους 2 εξόδων ALGEO BAG7P2BOX FERRO
| Βάρος | 2,55 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |