Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Cromo 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Black 50x200cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 50 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Black 60x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με σεριγραφάτο κρύσταλλο FREE 1 Cromo 100x185cm
| Βάρος | 46,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FREE |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1850mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1850mm |
Σταθερά διαχωριστικά ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 60x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 28F ALTO Black 30x200cm
| Βάρος | 12,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 30 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 110x180cm
Σετ λεκάνη χαμηλής πίεσης rimless AMFIPOLIS ROUND TR 125
| Βάρος | 39,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | AMFIPOLIS ROUND |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Τοποθέτηση | Δάπεδο |
Μίκτης ντους 2 εξόδων ARTEMIS Oro BM34F02C
| Βάρος | 1,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρυσό |
Μπαταρία νιπτήρος εντοιχισμού ANDARE Bianco WNW148073PH
| Βάρος | 1,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ANDARE |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Λευκό Ματ |
Μπιντέ αναρτώμενο GENESIS BH 10150
| Βάρος | 20,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | GENESIS |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Καμπίνα μπανιέρας ανοιγόμενη με διάφανο κρύσταλλο M 9A Χρωμέ 120x140cm
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 Nero 80x200cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 2 Cromo 70x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |