Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Oro 150x80x200cm
| Βάρος | 127,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρυσό ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 150 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 80 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Cromo 165x200cm
| Βάρος | 74,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 165 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Black 145x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 White 145x200cm
| Βάρος | 64,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 145 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο ELYSIUM 600 200x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Cromo 170x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Cromo 170x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 76,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 170 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Black 150x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 Black 150x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 White 150x200cm (σταθερό 36cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm (36cm) x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο TINOS 600 White 150x200cm (σταθερό 26cm)
| Βάρος | 67,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TINOS |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 7 DP Cromo 160x200cm
| Βάρος | 44,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 7 DP Black 160x200cm
| Βάρος | 44,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 160 cm x 2000mm |
