ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 787 WHITE 85x110x190 – 95x120x190
| Βάρος | 46,5 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×110, 85×120, 90×110, 90×120, 95×110, 95×120 |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 110x90x200cm
| Βάρος | 109,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 90 cm x 2000mm |
Σταθερό πάνελ καμπίνας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Nero 110x90x200cm
| Βάρος | 109,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 110 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 110 cm x 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Cromo 100x100x200cm
| Βάρος | 108,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 100 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 100 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 4 Black 100x100x200cm
| Βάρος | 108,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Διάσταση Α πλευράς | 100 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 100 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 100 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με frame κρύσταλλο EFE 600 Black 180x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο INOX 400 Cromo 140x190cm
Μπαταρία κουζίνας ARCADIA Cromo ELLECI
| Βάρος | 2,10 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARCADIA |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Cromo 135x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 135 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 5 ALTO Black 135x200cm (σταθερό 70cm)
| Βάρος | 50,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 135 cm x 2000mm |
