Σταθερό πάνελ καμπίνας με fume κρύσταλλο WALKIN 2 Nero 150x200cm
| Βάρος | 136,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 150 cm x 2000mm |
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 90x110x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο PANEX 400 Χρωμέ 105x190cm
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PANEX |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 105 cm x 1900mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 Gun Metal 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Gun Metal |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με flute κρύσταλλο WALKIN 1 White 90x200cm
| Βάρος | 49,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |