Καμπίνα ορθογώνια με fabric κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 90x140x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Cromo 90x140x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Black 140x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 White 140x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 7 PORTA Cromo 60x200cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 7 PORTA Black 60x200cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 60 cm x 2000mm |
Νεροχύτης κουζίνας UNICO 480 Aluminium 79 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | UNICO |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Aluminium 79 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας UNICO 480 Bianco Antico 62 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | UNICO |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Antico 62 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας UNICO 480 Bianco 68 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | UNICO |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Bianco Titano 68 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας UNICO 480 Nero 40 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | UNICO |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Full Black 40 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας UNICO 480 Titanium 73 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | UNICO |
| Υλικό | Metaltek |
| Χρώμα | Titanium 73 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Νεροχύτης κουζίνας UNICO 480 Tortora 43 ELLECI 100x50cm
| Βάρος | 19,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | UNICO |
| Υλικό | Granitek |
| Χρώμα | Tortora 43 |
| Τοποθέτηση | Ένθετο |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 105x200cm
| Βάρος | 29,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 105 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με icy κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Cromo 105x200cm
| Βάρος | 29,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 105 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Black 115x200cm
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 115 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με fume κρύσταλλο S 28 ALTO SALLON Black 115x200cm
| Βάρος | 31,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 115 cm x 2000mm |
Καμπίνα μπανιέρας με διάφανο κρύσταλλο S 7 VASCA Cromo 100x140cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1400mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 100 cm x 1400mm |