Μπαταρία λουτρού επικαθήμενη ALGEO BAG11A FERRO
| Βάρος | 3,14 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία λουτρού εντοιχισμού ALGEO BAG11P FERRO
| Βάρος | 3,56 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALGEO |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία κουζίνας TOURMALINE Inox ELLECI
| Βάρος | 2,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TOURMALINE |
| Υλικό | Inox, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Inox |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 170x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 160x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 110x180cm
Καμπίνα ορθογώνια με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 100 Χρωμέ 80x140x180cm
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 65cm
| Βάρος | 2,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σιφόνι δαπέδου από λευκό γυαλί Confluo FRAMELESS PESTAN 65cm
| Βάρος | 2,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Γυαλί, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Λευκό |
Απορροφητήρας με διάφανο κρύσταλλο CTW 11 60cm 190w
| Βάρος | 16,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CTW |
| Υλικό | Γυαλί, Μεταλλικά στοιχεία |
| Διαστάσεις | 60cm |
| Χρώμα | Inox |
| Τοποθέτηση | Επίτοιχο |
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 76x180cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 76 cm x 1800mm |
Σταθερό διαχωριστικό ντουζιέρας με διάφανο κρύσταλλο WALKIN 1 White 120x200cm
| Βάρος | 66,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | WALKIN |
| Προφίλ | Λευκό ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Σταθερό_Panel |
| Πάχος κρυστάλλου | 8mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 120 cm x 2000mm |