Ντουζιέρα τετράγωνη υψηλής αντοχής PIETRA Cream 90x90x2,5cm
| Βάρος | 27,42 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x90cm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 75x200cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 75 cm x 2000mm |
Ντουζιέρα τετράγωνη υψηλής αντοχής PIETRA Ardesia 90x90x2,5cm
| Βάρος | 27,42 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x90cm |
Θερμοστατικός μίκτης ντους διπλός ARTEMIS Nero SC173 2231
| Βάρος | 2,50 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | Κεραμικό, Κράμα ορειχάλκου |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |