Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 130x190cm
| Βάρος | 34,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 140x190cm
| Βάρος | 36,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σατινέ κρύσταλλο PENTA 300 150x190cm
| Βάρος | 38,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1900mm |
| Είδος Καμπίνας | Συρόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
Καμπίνα ορθογώνια με σατινέ κρύσταλλο FLORA 100 70x140x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο S8 90x90x200cm
| Βάρος | 35,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |