Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 45cm
| Βάρος | 1,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 45cm
| Βάρος | 1,46 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,86 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 55cm
| Βάρος | 1,71 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 65cm
| Βάρος | 1,93 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 65cm
| Βάρος | 2,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 30cm
| Βάρος | 1,45 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 30cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 65cm
| Βάρος | 1,96 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,13 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 75cm
| Βάρος | 2,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
