Ντουζιέρες Μπάνιου
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 80x100x2,5cm
| Βάρος | 28,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 80x100cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Bianco 90x70cm
| Βάρος | 24,30 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x70cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής CLASSIC Beige 90x70cm
| Βάρος | 25,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CLASSIC |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 90x70cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 70x120x2,5cm
| Βάρος | 31,47 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x120cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 80x120x2,5cm
| Βάρος | 36,06 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 80x120cm |