Ντουζιέρες Μπάνιου
Ντουζιέρα τετράγωνη υψηλής αντοχής PIETRA Cream 80x80x2,5cm
| Βάρος | 20,81 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 80x80cm |
Ντουζιέρα τετράγωνη υψηλής αντοχής PIETRA Ardesia 80x80x2,5cm
| Βάρος | 20,81 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 80x80cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 70x100x2,5cm
| Βάρος | 28,94 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 70x100cm |
Ντουζιέρα ασύμμετρη ημικυκλική ακρυλική αριστερή FLORA 650 90x120x5,5cm
| Βάρος | 18,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLORA |
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Διαστάσεις | 90x120x5.5cm |
| Προσανατολισμός | Αριστερά |