Ντουζιέρες Μπάνιου
Ντουζιέρα ασύμμετρη ημικυκλική ακρυλική αριστερή FLORA 650 80x100x5,5cm
| Βάρος | 16,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | FLORA |
| Υλικό | Ακρυλικό |
| Διαστάσεις | 80x100x5.5cm |
| Προσανατολισμός | Αριστερά |
Ντουζιέρα ορθογώνια ακρυλική NEW FLAT
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | KARAG |
| Μοντέλο / Collection | AKTIV |
| Υλικό κατασκευής | Ακρυλικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος ντουζιέρας | 5,5 cm |
| Διαθέσιμες διαστάσεις | 70×100cm, 70×120cm, 70×130cm, 70×140cm, 70×150cm, 70×160cm, 70×170cm, 72×110cm, 75×90cm, 80×100cm, 80×110cm, 80×120cm, 80×130cm, 80×140cm, 80×150cm, 80×160cm, 80×170cm, 80×180cm |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Ardesia 72x90x2,5cm
| Βάρος | 24,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 72x90cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Bianco 72x90x2,5cm
| Βάρος | 24,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 72x90cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cream 72x90x2,5cm
| Βάρος | 24,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 72x90cm |
Ντουζιέρα ορθογώνια υψηλής αντοχής PIETRA Cemento 72x90x2,5cm
| Βάρος | 24,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | PIETRA |
| Υλικό | Ακρυλική ρητίνη, Μεταλλικά στοιχεία, Ρινίσματα μαρμάρου |
| Διαστάσεις | 72x90cm |