Καμπίνες Ημικυκλικές
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 109/31 90x90x200
| Βάρος | 45,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 109S 90x90x200
| Βάρος | 45,4 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΦΙΜΕ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 109RP 90x90x185
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICS 109 RT 90x90x185
| Βάρος | 33 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 90×90 |
Καμπίνα ημικυκλική με σατινέ κρύσταλλο S8 90x90x200cm
| Βάρος | 35,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Διάσταση Α πλευράς | 90 cm |
| Διάσταση Β πλευράς | 90 cm |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο FLORA 200 Χρωμέ 80x80x190cm
Καμπίνα ημικυκλική με διάφανο κρύσταλλο FLORA 200 Χρωμέ 90x90x190cm
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 789 WHITE 85x85x190 – 95x95x190
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×85, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 789TR ROUND 85x85x190 – 95x95x190
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×85, 95×95 |
ΚΑΜΠΙΝΑ ΗΜΙΚΥΚΛΙΚΗ ΣΕΡΙΓΡΑΦΑΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ ICL 789/31 85x85x190 -95x95x190
| Βάρος | 41 κ. |
|---|---|
| Brand | Scontoitaly |
| Διάσταση Καμπίνας | 85×85, 95×95 |