Βάση με δύο συρτάρια Brown 8702 NEW ELSA 75 74x45x48cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x48cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Elvezia 8502 NEW ELSA 75 74x45x48cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x48cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Ice Oak 8902 NEW ELSA 75 74x45x48cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 74x45x48cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 SY602-80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 SY601-80
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 31-054
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
ROMA 50 ΣΕΤ ΜΠΑΝΙΟΥ 50×39 ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
ΣΕΤ ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ MEGAVERNA 60CM
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 60 31-058
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 60cm |
SCONTOITALY ΕΠΙΠΛΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΕΤ 80 31-059
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διάσταση Επίπλου | 80cm |
ROMA 60 ΣΕΤ ΜΠΑΝΙΟΥ 60×39 ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΟ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΣΕ 3 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Βάση με δύο συρτάρια Brown 8702 NEW ELSA 90 89x45x48cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x48cm |
| Χρώμα | Brown 8702 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Elvezia 8502 NEW ELSA 90 89x45x48cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x48cm |
| Χρώμα | Elvezia 8502 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |
Βάση με δύο συρτάρια Ice Oak 8902 NEW ELSA 90 89x45x48cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NEW ELSA |
| Υλικό | Melamina |
| Διαστάσεις | 89x45x48cm |
| Χρώμα | Ice Oak 8902 |
| Τοποθέτηση | Αναρτώμενο |