Τηλέφωνο ντους με βάση στήριξης και σπιραλ SINUS Black U170BL-B FERRO
| Βάρος | 0,53 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SINUS |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας SIENA Gold Matt S228-0130
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SIENA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρυσό |
Τηλέφωνο ντους με βάση στήριξης AMIGO Verdeline U190VL-B FERRO
| Βάρος | 0,59 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | AMIGO |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Τηλέφωνο ντους με βάση στήριξης SOLE U300 FERRO
| Βάρος | 0,61 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SOLE |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-200P 20x11x4,1cm
| Βάρος | 0,22 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας CARINA Cromo C226-0120
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CARINA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας SIENA Cromo S228-0120
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SIENA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας SIENA Black Matt S228-020
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SIENA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας CARINA Black Matt C226-020
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CARINA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας OLIMPOS Cromo O230-002
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | OLIMPOS |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας OLIMPOS Black Matt O230-017
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | OLIMPOS |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας ALINDA Cromo A227-002
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALINDA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας ALINDA Black Matt A227-006
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALINDA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Τηλέφωνο ντους χρυσό EF22502
| Βάρος | 0,22 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ARTEMIS |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρυσό |
Κεφαλή ντους 1483A PRAXIS 20x20cm
| Βάρος | 0,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ACCESSORIES |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κεφαλή ντους 1482 PRAXIS Ø20cm
| Βάρος | 0,60 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ACCESSORIES |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-300P 30x11x4,5cm
| Βάρος | 0,25 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Διαστάσεις | 300x110x45mm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED SARAY E27406CI 25cm
| Βάρος | 0,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SARAY |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Τηλέφωνο ντους με βάση στήριξης SERA U500 FERRO
| Βάρος | 0,68 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | SERA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Μπαταρία ντους μπιντέ ROLLO Chrome S66 FERRO
| Βάρος | 0,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ROLLO |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Κεφαλή ντους 0402A PRAXIS Ø29,7cm
| Βάρος | 1,40 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ACCESSORIES |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πλακέτα ενεργοποίησης καζανακίου χρωμέ ματ TETRA P58-0180
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | TETRA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρωμέ ματ |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-400P 40×10,3x4cm
| Βάρος | 0,52 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Διαστάσεις | 400x103x40mm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-400P Μαύρο ματ 40×10,3x4cm
| Βάρος | 0,52 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας OLIMPOS Gold Matt O230-021
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | OLIMPOS |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρυσό |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας CARINA Gold Matt C226-029
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CARINA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρυσό |
Φωτιστικό μπάνιου LED ML002-600P 60×10,3x4cm
| Βάρος | 0,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | LIGHTING |
| Υλικό | ABS plastic |
| Διαστάσεις | 600x103x40mm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Πλακέτα καζανακίου διπλής λειτουργίας ALINDA Gold Matt A227-007
| Βάρος | 1,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | ALINDA |
| Υλικό | ABS plastic |
| Χρώμα | Χρυσό |