Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Μαύρο Compact PRIMO 85cm
| Βάρος | 2,23 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 45cm
| Βάρος | 1,78 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 45cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Ανοξείδωτο σιφόνι δαπέδου Confluo SLIM PESTAN 95cm
| Βάρος | 2,33 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 95cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 55cm
| Βάρος | 1,90 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 85cm
| Βάρος | 2,76 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 85cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 65cm
| Βάρος | 2,44 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 65cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σιφόνι δαπέδου από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 75cm
| Βάρος | 2,67 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 75cm |
| Χρώμα | Μαύρο ματ |
Σιφόνι δαπέδου από ανοξείδωτο ατσάλι Confluo FRAMELESS PESTAN 95cm
| Βάρος | 3,20 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | CONFLUO PREMIUM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Διαστάσεις | 95cm |
| Χρώμα | Χρωμέ |
