Καμπίνες Τοίχο - Τοίχο
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 100x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 100x190cm
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 71x180cm
| Βάρος | 21,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 71 cm x 1800mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Cromo 110x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 80x200cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 80 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 170x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 160x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 110x180cm
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 76x180cm
| Βάρος | 22,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 76 cm x 1800mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 85x200cm
| Βάρος | 25,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 85 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο NEW FLORA 500 Χρωμέ 170x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 120x180cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Μαύρη 110x190cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο FLORA 500 Cromo 140x190cm
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 81x180cm
| Βάρος | 23,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 81 cm x 1800mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο LEA 400 Cromo 120x200cm
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο S 28 ALTO PORTA Cromo 90x200cm
| Βάρος | 27,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | S |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 90 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο nano κρύσταλλο ON 400 110x195cm
| Βάρος | 33,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | STOCKBATHROOM |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1950mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Διαστάσεις | 110 cm x 1950mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με διάφανο κρύσταλλο NERO PIVOT PORTA Black 70x200cm
| Βάρος | 26,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | NERO |
| Προφίλ | Μαύρο ματ |
| Ύψος καμπίνας | 2000mm |
| Είδος Καμπίνας | Ανοιγόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 6mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 70 cm x 2000mm |
Καμπίνα από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο PENTA 300 Χρωμέ 130x180cm
Καμπίνα σπαστή από τοίχο σε τοίχο με σεριγραφάτο κρύσταλλο M4S Cromo 86x180cm
| Βάρος | 24,00 κ. |
|---|---|
| Συλλογή | M |
| Προφίλ | Χρωμέ |
| Ύψος καμπίνας | 1800mm |
| Είδος Καμπίνας | Πτυσσόμενη |
| Πάχος κρυστάλλου | 4mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Διαστάσεις | 86 cm x 1800mm |